Další služby

Našim klientům nabízíme i další drobné či větší služby. Jde hlavně o stavební práce, rekonstrukce bytového jádra Praha, rekonstrukce koupelny Praha, zednické a obkladačské práce.

Aby se vám dobře bydlelo, je potřeba doladit i nejmenší detaily interiéru. Právě proto jsme tu pro vás.

Sádrokarton – oblíbený a často používaný materiál pro drobné i větší úpravy v interiérech bytů a domů. Díky snadné manipulaci a poměrně nízké ceně je jeho využití obrovské. Rychle a snadno s ním postavíte příčky nebo předěláte podhled.

Dlažby a obkladypokládka dlažeb a obkladů na velkých plochách vyžaduje odbornou zdatnost. Povrch se musí srovnat do absolutní roviny. Obklady a dlažby používáme také v koupelnách, na toaletách a terasách, na balkónech nebo v kuchyni. Nabízíme vám velký výběr struktur, vzorů i materiálů. Z obyčejného a nudného prostoru zhotovíme lukrativní interiér. Vaše podlaha v chodbě nebude už popraskaná, vaše kuchyňská linka bude zářit.

Omítka – ochráníme vaši omítku před povětrnostními vlivy. Postaráme se o to, aby váš dům zářil čistotou i elegancí.

Výkopové a bourací práce – potřebujete vykopat jámu pro bazén? Potřebujete upravit svah nebo jinak změnit terén vašeho pozemku? Přáli byste si vybourat příčku nebo zbourat starý průmyslový komplex? Veškeré tyto práce můžeme zahrnout buď do celkové zakázky, nebo jako jednotlivou práci. Záleží na vašem přání a potřebách.

Montáže SDK

Sádrokarton je velmi flexibilní a užitečný prvek suché výstavby. Je pevný, odolný, nezatěžuje konstrukci, lehce opravitelný a vyniká vysokou životností. Vhodný pro rekonstrukce bytů i domů.

Podlahy

Na základě informací o druhu použité krytiny, jejího olištování a podkladu, navrhneme vhodné materiály a pracovní postup. Pokládání podlah.

Izolace

Správně instalované tepelné izolaci domu můžete ročně hodně ušetřit za vytápění. Vhodné zateplení a izolace zbaví dům vlhkosti. Díky zateplení objektů můžete ročně ušetřit tisíce korun. Návratnost investice do zaizolování budov je mnohdy v řádu jednotek let.

Fasády

Zateplení, obklady, fasády a izolace. Rozsáhlá nabídka fasádních materiálů, profesionální poradenství a kompletní servis pro zateplení domu.

Fasády neposkytují budovám výhradně estetický vzhled, ale hlavně chrání dům před povětrnostními vlivy.

Naše firma nabízí veškeré fasádní práce – fasády a zateplování rodinných domů, nátěry fasád, revitalizaci a zateplování panelových domů, rekonstrukce balkónů a teras, sanace fasád a izolace proti vodě, rekonstrukce fasád historických objektů.

Výkopové a bourací práce

Nejenom rekonstrukce domů a bytů. Ale i bourání. Nabízíme výkop stavební jámy, základové pásy, svahování a úpravy terénů, výkop bazénu, rybníků a jezírek. Bourání starých průmyslových komplexů, rodinných domů a jiných staveb.

Úklidové práce s materiálem i bez

Provádíme úklidové práce vnitřních i venkovních ploch. Vypracujeme úklidový režim, poskytujeme poradenství v oblasti úklidu a dodavatelství spotřebního materiálu a úklidových prostředků. Rekonstrukce domu ani bytu nemusí zatížit ani kapku vašeho času a energie.

Omítky

Omítka je vrchní krycí vrstva používaná pro úpravu vnějších i vnitřních povrchů staveb. V závislosti na své síle a strukturu plní fyzikální a estetickou úlohu. Podporuje životnost zdiva a chrání stavbu před nepříznivými vlivy. Omítek je několik druhů a dělí se pro vnitřní a vnější použití.

Betony

Stačí nám jeden den na vytvoření podlahy v celém rodinném domě. Materiál si zajistíme nebo poradíme, aby se pořídil kvalitní, který nevezme na kvalitě naší odvedené práce.

Perlinka

Perlinka je armovací síťka vyrobená ze skelného vlákna, zamezující praskání omítky. Perlinkou vyztužené povrchy se honosí lepší pružností, pevností a nepraskají. Používá se k vnitřnímu i vnějšímu použití.

Štuky

Štuk se užívá na svrchní vrstvu omítky pro zajištění rovnosti zdi. Naši štukatéři dovedou přeměnit i nejhorší křivou a rozpraskanou zeď plnou děr a fleků na krásnou hladkou jednolitou plochu.

Odpady

Likvidace odpadu je další služba, kterou vám nabízíme. Vyklizení a odvoz odpadu z domů, kanceláří, firem, pozemků nebo provozů…

Ploty

Ploty jsou nedílnou součástí našich obydlí. Navrhneme v hodný typ a nainstalujeme.  Při té dbáme na co nejmenší narušení a poničení okolního terénu podle tratě plotu.

Jádrové omítky

Realizujeme úplnou dodávku jednovrstvých a vícevrstvých vnitřních i vnějších strojních omítek, zateplování fasád a sádrové stěrky.

Obklady

Pokládání velkoformátových dlažeb a obkladů, neboli koncipovaných obkladů do velkých a netradičních rozměrů vyžaduje zručnost a precizní přípravu rovinatosti podkladu. Jsme odborníci.

Dlažby

Rozměry, tvary, povrchy i barevnost obkladů a dlažeb jsou důležitá kritéria pro celkový design interiéru. Uvědomujeme si finální ukazatel právě v těchto pokládkách, proto odvádíme práci s precizností.

Další služby, zateplení i sádrokartony
Další služby - zednické práce

Výše uvedené práce je možno poskytovat buď v rámci zakázky, nebo i jednotlivě podle přání a potřeb zákazníka, a to v závislosti na rozsahu prováděných prací a na základě domluvy.

V případě zájmu o výše zmíněné služby nebo dotazu ohledně služby, která zde nebyla zmíněna – nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Společně probereme Vaše potřeby a požadavky a najdeme pro Vás výhodné řešení.
Využijte naše kontakty, nebo použijte kontaktní formulář na této stránce.

Kontaktní formulář

4 + 0 = ?