Malířské práce

Malířské práce Praha pro váš dům či byt

Rekonstrukce a malířské práce Praha. Malby pro váš byt, dům nebo pro vaši firmu. Nebojíme se jakéhokoli pestrobarevného zadání. Pojďte nás vyzkoušet.

Sny se mají realizovat. Řekněte nám o tom svém.

Bílá je čistá i častá. Chcete něco atypického? Máte odvahu experimentovat? Chcete být výjimeční? Vytvoříme pro vás dokonalý interiér podle vašich představ. Naplánujeme a připravíme veškeré práce s dostatečným předstihem. Postaráme se o zakrytí nábytku. Dokonale po sobě uklidíme. Malířské práce vás nezklamou.

Vyberte si z naší bohaté nabídky barev i struktur omítek. Neomezujeme se jen na jednoho výrobce. Známe všechny dostupné produkty. Naši profesionálové se s vámi rádi podělí o své zkušenosti. Vnímáme a preferujeme nejnovější technologie i trendy. Pravidelně se školíme, abychom neztratili kontakt s moderním vývojem v oblasti barev.

Rekonstrukce bytu, domu i malířské práce

Nebojíme se i těch nejsložitějších výzev. Ctíme dohodu. Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou.

Do každé zakázky přicházíme s vlastní pověstí a jménem. Jsme si plně vědomi, že k naší pověsti významně přispěje i vaše zhodnocení naší spolupráce. Děláme vše pro to, abychom při malování minimálně omezili chod vaší domácnosti nebo firmy.

Naše služby zahrnují komplexní rekonstrukce domů i bytů, stavby na klíč, výstavby nových rodinných domů od A až po Z, fasády Praha, zateplení.
Součástí našeho portfolia jsou i vodoinstalační a elektroinstalační práce nebo menší instalatérské práce. Zároveň poskytujeme kompletní stavební práce zahrnující například sádrokartony Praha, omítky, pokládku dlažby atd.

Cenová kalkulace spolu s konzultací zdarma jsou samozřejmostí.

Provádíme i úklid a přestěhování nábytku

Před vlastním malováním důkladně zakryjeme veškeré podlahy i nábytek fóliemi. Součástí malířských služeb mohou být i jednoduché úklidové práce jako mytí oken, podlah nebo jiných částí pokojů.

Není pro nás problém pomoci vám s přestěhováním nábytku před malováním.

Naše malířské služby jsou součástí rekonstrukce bytů.

Za sebou zanecháváme čistý interiér. Vždy po sobě uklízíme. Za kvalitu našich malířských i natěračských služeb stojíme. Zdarma se seznámíme s vaším prostorem, na místě poradíme a zhotovíme nezávaznou cenovou kalkulaci.

Opravdu si myslíme, že jsme profesionálové. Vyzkoušejte nás a přesvědčte se o tom i vy.

Malířské práce součástí rekonstrukce bytu

Malířské a natěračské práce provádíme čistým způsobem bez zbylého nepořádku. Stojíme si za kvalitou našich malířských a natěračských prací. Přijedeme, poradíme, nezávazně a zdarma Vám vytvoříme cenovou nabídku.

Cílem naší firmy je poskytování služeb na vysoké úrovni. Kontaktujte nás a přesvědčte se, že to nejsou jen prázdná slova.

Kontaktní formulář

0 + 4 = ?