Stavby na klíč

Stavby na míru

Stavba rodinného domu na klíč je i pro vás řešení, pokud vám nevyhovuje vaše stávající bydlení.
Je to investice na celý život, pro vás i vaše děti. Proto k tomuto úkolu přistupujeme s nejvyšší pečlivostí už na začátku. Kvalitní projektová dokumentace je totiž polovinou úspěchu.

Ve svém oboru se řadíme mezi profesionály. Přesvědčte se o tom i vy! Protože je rodinný dům vaším osobním přáním, necháme zcela na vás, zda si vyberete typ z našich katalogů, nebo ho plně svěříte do rukou architekta.

Prvním krokem naší spolupráce jsou průběžné konzultace. Chceme znát vaši představu do nejmenších detailů, a tak vám budeme pozorně naslouchat. Na základě toho pak připravíme návrh na řešení, včetně projektové dokumentace. Teprve po odsouhlasení všech detailů se pustíme do vlastní realizace. Váš sen umíme změnit ve skutečnost.

Stavbou na klíč nemusíte řešit starosti

Sami jsme si ověřili, že pro úspěšnost projektu je nutné pracovat s kvalitními dodavateli materiálů. Díky pečlivému výběru probíhá stavba na klíč rychle a ve vysokém standardu.

Samozřejmostí jsou další nabízené služby – komplexní rekonstrukce bytů Praha, rekonstrukce bytů, stavby na míru od podlahy až po střechu, nové podlahy, fasády Praha.

Ostatní stavební i řemeslnické profese provádíme také. Jde o elektroinstalace, pokládka dlažby, práce se sádrokartonem, omítky, vodoinstalační práce, malířské práce Praha.
Cenovou kalkulaci pro vás připravíme zcela ZDARMA. Preferujeme kvalitu za rozumnou cenu. Záruka na vše je samozřejmostí.

CENOVOU NABÍDKU STAVBY NA KLÍČ VÁM ZPRACUJEME ZDARMA. NAŠE FIRMA CÍLÍ PŘEDEVŠÍM NA KVALITU ZA DOSTUPNOU CENU A SAMOZŘEJMĚ SE ZÁRUKOU.

Výhody stavby na klíč rodinného domu:

Život přináší mnoho stresu. Šetřete svoje nervy. Dům od A až po Z zařídíme my. Ušetříte desítky, možná až stovky hodin telefonování a vyřizování. Garanci termínů i kvalitu použitých materiálů řešíme my. Vy jen vše podstatné odsouhlasíte. Nechte se příjemně překvapit.

Garantujeme dodržení stanovené ceny – žádné skryté náklady navíc
Rychlá realizace stavby
Nejvyšší kvalita všech prací
Transparentní podmínky i záruky
Stavba na klíč přímo pro vás na míru

Řekněte nám nezávazně o svém snu, o svém plánu. Rádi si s vámi popovídáme a navrhneme vám zcela bez závazků naše služby. Ukážeme vám možnosti realizace výstavby vašeho rodinného domu.

Dejte nám vědět. Obratem vám odpovíme.

Stavby na klíč

Pokud se chcete dozvědět více ohledně možnosti výstavby cenově výhodného rodinného domu na klíč a tím plynoucí vysoké úspory financí při stavbě Vašeho rodinného domu, kontaktujte nás a my vám rádi poradíme a zodpovíme všechny Vaše dotazy a dále Vás seznámíme s celým harmonogramem spolupráce při výstavbě Vašeho rodinného domu na klíč.

Neváhejte nás kontaktovat. Můžete nám kdykoliv napsat nebo zavolat.

Kontaktní formulář

1 + 3 = ?